Reference

Prodej bytu | ul. Názovská | Praha 10 - Strašnice

Díky panu Hinštovi jsem prodala jeden byt a koupila druhý, obě transakce mi pomohl zkoordinovat a dotáhnout bez jakýchkoli potíží. Hlavně díky výbornému nafocení a naaranžování jsem prodala svou nemovitost za vynikajícící cenu v podstatě za pár dní. Zejména bych vyzdvihla jeho ochotu zkompletovat všechnu administrativní zátěž tak, abych se osobně nemusela téměř o nic starat, poskytl mi skutečně skvělý servis a to i během náročných vánočních svátků, kdy mě neváhal vyzvednout v práci kvůli potvrzení podpisu.

Jeho služby mohu vřele doporučit a sama je určitě využiji při prodeji nebo nákupu dalších nemovitostí.  

Eva Šípková

Prodej bytu | ul. Kytínská | Praha 10 – Hostivař  

Kancelář pana Hinšta zrealizovala prodej našeho bytu v nejkratším možném čase a v ceně, která nás mile překvapila. Bez obtíží proběhlo nafocení nemovitosti a v zařizování prohlídek nám vyšel maximálně vstříc.

Rovněž všechny právní formality pan Hinšt osobně zařídil, díky úzké spolupráci s notářkou stačilo minimum schůzek s kupující stranou a vše proběhlo hladce a rychle. Velice si vážíme práce pana Hinšta, který nám ušetřil spoustu času a starostí.

 

Jan Ježek

Prodej domu | Kersko - Hradištko

Rodinná situace mě přiměla k prodeji RD s lesním pozemkem v Kersku. Na základě doporučení jsem se obrátil na pana Hinšta. V průběhu prodeje vznikly hned dva problémy, které v minulosti nikdo neřešil a nyní v nejméně vhodnou dobu vyplavaly na povrch. Pan Hinšt si s nimi bravurně poradil a obratem vyřešil. Prodej nemovitosti bylo pro mě něco nového a jsem rád, že jsme se do prodeje nepustil sám, ale svěřil ho panu Hinštovi. Jeho servis byl perfektní a profesionální.

 

Jan Novotný

Prodej bytu | ul.Jablonecká | Praha 9 – Prosek 

 

Vážený pane Hinšte, touto cestou bych Vám ještě jednou chtěla poděkovat za zprostředkování koupě a prodeje bytu. Obzvláště pak oceňuji, že jste mi byl po celou dobu několika měsíců, než se uskutečnily obě transakce, prakticky online k dispozici. Byl mi nápomocen při zpracování veškerých podkladů a dokumentace potřebné pro vyřízení, díky čemuž vše proběhlo plynule a bez problémů. Váš úsudek a dlouholeté zkušenosti práce s lidmi byly při prodeji opravdu neocenitelné. Díky Vám si mohu v tuto chvíli s čistým svědomím říct, že to bylo správné rozhodnutí a v novém bytě jsem maximálně spokojena. Získal jste si mou důvěru a vaše služby mohu rozhodně všem doporučit.

 

Zuzana Sazimová

Pronájem bytů | Praha 10 | Praha 5 

Chtěla bych Vám poděkovat za Vaši profesionální pomoc při pronájmu bytu mojí dcery i mého syna. Zároveň si Vážím Vašeho osobního přístupu a i mnoha praktických rad, kterých se nám od Vás dostalo jako od prvního realitního makléře a to už jsme jich vystřídali několik. Dále Vám děkuji za Vaši garanci toho, že v případě jakýchkoliv problémů v pronajatých bytech nám je pomůžete řešit.

Se srdečným pozdravem,

Helena Janoušková

Prodej pozemku | Zdiby | Praha 

Pan Hinšt mi zprostředkoval prodej stavebního pozemku, a to v době vrcholící jarní epidemiologické krize, kdy jsem ani nedoufala, že by se to mohlo povést a už vůbec ne za cenu, kterou jsem požadovala.

Byla jsem nadmíru spokojená s jeho profesionálními službami. Zařídil vše týkající se komunikace s právníky, s úřady (včetně dohledání chybějící dokumentace), se sousedy, s místními spolky, s potenciálními zájemci apod. 

S kupujícím jsme si ne zcela padli do oka, proto musím velmi ocenit, že pan Hinšt mi vyšel vstříc a skutečně minimalizoval čas, který jsem musela s kupujícím strávit, za což mu děkuji. 

Kateřina Vrbová

Prodej domu | Nad Hřištěm Nová Ves a bytu | Cafourkova Praha 8

Moc bych chtěla poděkovat panu Hinštovi  za jeho služby , za veškerý servis od odhadu po vklad na katastr konče, zároveň ochotu , empatii a obrovskou vstřícnost . My jsme se opravdu skoro o nic nestarali a jen postupovali podle přesných pokynů a plánů, které jsme si společně předem odsouhlasili. Potkali jsme poprvé, nezávisle na prohlídce vícegeneračního domu, který se nám moc líbil. Bylo potřeba prodat dvě naše nemovitosti , aby jsme na dům finančně dosáhli . Pan Hinšt vytvořil plán podle kterého jsme postupovali. Dohlížel na domluvené podmínky, vše kontroloval a prověřoval a o všem nás telefonicky nebo osobně informoval. Vznikla takzvaná akce “kulový blesk “, protože zároveň s našimi prodeji se nabalovali lidé, kteří chtěli naše nemovitosti koupit , ale potřebovali prodat za své bydlení. Celé tohle trvalo ani né 4 měsíce a byli jsme všichni přestěhovány a spokojený  ve svých nových domovech .

Pana Hinšta , budu všem vřele  doporučovat a kdyby bylo potřeba v budoucnu využít služeb realitního makléře , neváhám se na něj znova obrátit .

Hodně spokojených klientů Vám přeji !

Lucie Holečková

Prodej bytu | ul.Bítovská | Praha 4 – Budějovická 
 
Pěkný den, dovolte mi vyjádřit hluboké uznání za Vaše služby. Výborná spolupráce, vysoká profesionalita p. Hinšta a excelentní servis Vaší realitní kanceláře byl pro mě milým překvapením. Z mých dosavadních zkušeností s realitními kancelářemi jste odvedli jednoznačně nejlepší práci. Pokud bych v budoucnu potřeboval využít realitních služeb, nepochybně se s důvěrou obrátím opět na Vás. Přeji Vám mnoho dalších spokojených klientů.”
 
Petr Zatloukal
Pronájem bytů v ul. Vlkova, Orelská, Mnichovice 
 
“V rámci dlouholeté spolupráce bychom chtěli poděkovat našemu realitnímu makléři panu Hinštovi.  Vážíme si nejen jeho profesionality, ale i jeho kouzla při vstřícnosti, vnímavosti a lehkosti řešení jakéhokoliv problému při zadávání poptávky. Domníváme se, že jeho ojedinělost hlavně spočívá v tom, že je to spravedlivý a přející člověk s osobním charismem a pracovním elánem, včetně obrovského životního optimismu, čímž dokáže při všech jednáních vytvořit příjemnou atmosféru s operativním a flexibilním přístupem,  což završí ve spokojenost všech zúčastněných stran.”
 
Nikolaj Poljak
Prodej bytu ul. Tupolevova | Praha 9 – Letňany
 
“Realitní kancelář Viva Reality mohu vřele doporučit všem, kteří ocení profesionální a přátelský přístup. Skvělé vystupování a zkušenosti pana Hinšta, který mě spolehlivě a ochotně provedl celým procesem nákupu bytu jakožto člověka nezkušeného v oblasti realit, bylo důkazem toho, že je u nás naštěstí více a více firem, které kladou důraz na spokojeného zákazníka.“
 
Miloš Kutlák
1 2